facebook logo
world ranking: 88

Podporují mě

  • Český badmintonový zväz
  • Huraliga
  • Sk Brno Slatina
  • Yonex
  • Isostar

V NOVÉ SEZONĚ HRAJU I ČESKOU EXTRALIGU ZA SLATINU. A TĚŠÍM SE NA BRNĚNSKÉ DERBY

MILAN LUDIK MPP 2379 September 19 2017Od letošní sezony nastupuji i v české extralize za SK STAVOS Brno Slatina.
28. listopadu 2018


Doma je doma. Pro někoho možná otřepaná fráze, pro mě však badmintonová pravda. Po zářijovém Mezinárodním mistrovství České republiky v Brně a předešlém domácím šampionátu mám další příležitost hrát před vámi, mými domácími fanoušky. Letošní sezonu kromě dánské ligy totiž pravidelně nastupuji i v nejvyšší české soutěži smíšených družstev, konkrétně v extralize za SK STAVOS Brno Slatina.

První příležitost už mám úspěšně za sebou a moc se těším hned na tu další, která mě čeká již o tomto víkendu. V sobotu 1. prosince se v brněnském derby utkáme s úřadujícími mistry, univerzitním FSpS. Přijďte mě a i celou naši skvělou partu podpořit od 14 hodin do Xareny a dopomoci nám vybojovat další vítězství.

Čeká nás zápas, na který se všichni těšíme asi nejvíc z celé sezony. Věřím, že každý z nás včetně mě posune svou výkonnost na 110 procent, abychom zahráli co nejlepší výsledek. Přece jen... Derby je derby ;-)

V úvodním dvoukole, které jsme sehráli začátkem listopadu proti Hradci Králové a Českému Krumlovu, jsme zaznamenali těsné vítězství a porážku, vždy 5:4 až po prodloužení. Se svým výkonem jsem byl po oba dva dny spokojený, když jsem zvítězil v obou dvouhrách.

Z čeho jsem byl nadšený, byla skvělá atmosféra ve druhém utkání, které jsme hráli doma v Xareně a na které přišla spousta fanoušků i mých kamarádů. Bylo super, že jsem se opět mohl ukázat doma.

SK STAVOS Brno SlatinaKompletní tým SK STAVOS Brno Slatina. Na fotce jsem čtvrtý zprava.Přestože extraligové zápasy pro mě nepřinášejí žádné body do světového žebříčku, považuji se za hrdého člena SK STAVOS Brno Slatina a jsem rád, že mohu týmu pomoci. Ač jsou v něm Češi, Slováci, Polák, Dán nebo Mauricijčanka, anglicky se spolu bavíme bez problémů. Do týmového pokecu se zapojují všichni, jsme dobrý kolektiv.

Česká soutěž je prestižní. O to víc, že tu v ní letos nastupuje hodně kvalitních zahraničních hráčů. Přestože dánská liga, kterou také hraji, má asi lepší úroveň, nastupovat doma je mnohem hezčí zážitek. Hrajete před známými tvářemi, kamarády, přáteli, rodinou... Ve spojení se skvělou atmosférou to je něco fantastického.

Už se těším, až si to zopakuji teď v sobotu 1. prosince 2018. V naší domácí slatinské hale Xarena hrajeme od dvou hodin odpoledne. Doufám, že nejen mě, ale celému našemu soudržnému týmu přijdete zafandit a podpořit nás v dosažení co nejlepšího výsledku. Obzvlášť v brněnském derby.

Držte mi (nám) pěsti ;-)