facebook logo
world ranking: 88

Podporují mě

  • Český badmintonový zväz
  • Huraliga
  • Sk Brno Slatina
  • Yonex
  • Isostar

TVÁŘ MMČR V BRNĚ? FOCENÍ BYLO NÁROČNĚJŠÍ NEŽ JSEM SI PŘEDSTAVOVAL

Milan Ludk 3Být tváří nejprestižnějšího turnaje v České republice je pro mě velká pocta.
27.9.2018

Vrcholná badmintonová akce roku v České republice je tu. Li-Ning Mezinárodní mistrovství České republiky přivede koncem září do Městské haly ve Vodově ulici v Brně skvělou konkurenci hráčů ze 45 zemí světa. A pro mě je neskutečná pocta, že mohu být tváří tak kvalitně obsazeného turnaje.

I když to stejné jsem už zažil také loni, přesto je stále pro mě trochu nepřirozený pocit vidět sám sebe na plakátě nebo billboardu. Jelikož nejsem od přírody vyloženě extrovert, jsem z toho vždy trochu nesvůj :-)

A co tomu předcházelo? Ano, mnozí z vás už asi tuší - speciální focení. Musím upřímně přiznat, že to bylo mnohem náročnější, než jsem si představoval. Považuji ho za zajímavou zkušenost, ale nedokážu si představit, že bych se modelingem živil. Asi bych se ani neuživil, zlatý badminton... :-D

Díky tomu všemu jsem už loni zažil několik zajímavých okamžiků. "Já vás znám, vy jste ten z plakátu," říkali mi někteří kolemjdoucí. V prvním okamžiku mě to zaskočilo, ale vždy se z toho vyklubalo zajímavé a příjemné setkání, za což jsem rád. A jak to bude letos? Už se těším, kolik nových známých-neznámých poznám ;-)

Milan Ludk 2Speciální foecní bylo opravdu náročné. Zlatý badminton...Hlavně doufám, že díky tomu všemu se na nás, účastníky turnaje, přijde podívat a povzbudit nás co nejvíc lidí. A to nemyslím jen sobecky vůči sobě, neboť s podporou, obzvlášť domácího, publika se mi hraje mnohem lépe. Také to přeji organizátorům akce, kteří do toho vkládají ohromné množství úsilí a zaplněná hala by pro ně byla krásná odměna. A proto...:

"Osobně zvu všechny badmintonové nadšence: neváhejte a přijďte vytvořit jako každý rok skvělou diváckou kulisu a podpořte všechny domácí hráče a hráčky. Za odměnu uvidíte opravdu špičkové badmintonové výkony a zažijete těžko popsatelné emoce. Máte moje slovo!"

Být tváří turnaje je nejen pocta, nýbrž i velká výzva. O to víc, že v prvním kole, do kterého nastupuji v pátek dopoledne, se utkám s nasazenou dvojkou Pablo Abianem. Udělám vše proto, abych vás nezklamal a pokusil se dostat na turnaji co nejdál. Věřím, že i já svým výkonem aspoň trochu pomohu ke zviditelnění tohoto krásného sportu, který má v České republice, obzvlášť v Brně, neskutečně velký potenciál.

Držte mi pěsti!

Milan Ludk 1Stále cítím trochu nepřirozený pocit vidět sám sebe na billboardu.