facebook logo
world ranking: 88

Podporují mě

  • Český badmintonový zväz
  • Huraliga
  • Sk Brno Slatina
  • Yonex
  • Isostar

MISTROVSTVÍ SVĚTA V ČÍNĚ? OHROMUJÍCÍ. HALA JE NEJVĚTŠÍ, VE KTERÉ JSEM KDY HRÁL

MS 5

29.7.2018 (Nanking, Čína)

MS 8Číno, tady mě máš! :-)

Úchvatné, propracované, obrovské, špičkové, neporovnatelné,... Asi tak nějak bych vyjádřil dojem, kterým na mě zapůsobilo dějiště, organizace a vůbec vše kolem letošního mistrovství světa čínském v Nankingu. Vrchol sezony je tady a mě těší, že jsem jeho součástí.


Do koloběhu turnaje zasáhnu v pondělí 30. července v 15:50 zdejšího času (9:50 středoevropského času) proti Sergeji Sirantovi z Ruska. Společně s trenérem jsme rozebírali náš poslední vzájemný duel a tentokrát na něj vyrukuji s pozměněnou taktikou. Budu se snažit držet hru mnohem víc u sítě, abych mu dával co nejméně prostoru na jeho precizní útok. Jestli to vyšlo, dozvíte se zanedlouho :-)

MS 1Obrovská zápasová hala.
I atmosféra všeho kolem vrcholu letošní sezony je přímo uchvacující. Turnajová hala, obrovský stadion Nanking Youth Olympic Games Sports Park, který sloužil už při mládežnické olympiádě před čtyřmi roky, je největší, ve které jsem dosud hrál. Organizace je na špičkové úrovni, vše je do detailu propracované. Naprosto neporovnatelné s běžnými turnaji. O to víc, že můj poslední byl trochu "divočejší" (přečíst si o něm můžete ZDE) v Nigérii :-)


MS 3I když jsem letěl dvanáct hodin vkuse, cesta mi docela uběhla. I jsem si v letadle trochu "zatrénoval" :-DTrochu předurčení všeho byla už cesta do dějiště turnaje. Přestože z Kodaně s přestupem v Curychu zabrala víc než půl dne (jen let ze Švýcarska do Číny trval dvanáct hodin), proběhla bezproblémově. Trochu jsem si pospal, podíval se na film a hlavně co čtyři hodiny jsem si šel do zadní části letadla trochu zatrénovat :-) Možná to zní trochu zvláštně, ale co mi prostor dovolil, vždy jsem si udělal aspoň pár základních cviků na prokrvení organismu. Díky tomu cesta uběhla docela rychle. Mohu jen doporučit! :-)

Mistrovství světa, vrchol sezony, se svou těžce popsatelnou atmosférou je tady. Moc se těším a doufám, že mi tato motivace spíše pomůže k povedenému výkonu, než aby mě svazovala. Vzhůru do boje!

DRŽTE MI PĚSTI!

MS 4Turnajový maskot. Snad mi přinese trochu štěstí...